Calradia

Pełna wersja: Konkurencja dla Tawerny [ANKIETA]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzień dobry, moje korniszonki. Każdy z nas wie, że jesteśmy alternatywą dla tawerny, ten sam wątek był poruszany na właśnie TFW tego tu nie mozna pentium fuj wypowiedzieli się na temat naszego forum gracze, którzy już nie grają w WB. Tawerna to tak na prawdę machina na podwyższenie ich EGO, a będąc adminem tego forum napędzanego na chomika pozwalają nazwać się legendami warbandami [ XD ]. Co o tym sądzicie kiedy tawerna umrze, w takim sensie, że nawet moontorowi nie będzie chciało mu się robić postów bez odezwy.

Pozdrawiam Pentium.

Lekka edycja bo jakaś strona się wkradła. -
IndiaN
(02-25-2019, 07:33 PM)Pentium napisał(a): [ -> ]Dzień dobry, moje korniszonki. Każdy z nasz wie, że jesteśmy alternatywą dla tawerny, ten sam wątek był poruszany na właśnie TFW tego tu nie mozna pentium fuj wypowiedzieli się na temat naszego forum gracze, którzy już nie grają w WB. Tawerna to tak na prawdę machina na podwyższenie ich EGO, a będąc adminem tego forum napędzanego na chomika pozwalają nazwać się legendami warbandami [ XD ]. Co o tym sądzicie kiedy tawerna umrze, w takim sensie, że nawet moontorowi nie będzie chciało mu się robić postów bez odezwy.

Pozdrawiam Pentium.

Lekka edycja bo jakaś strona się wkradła. -
IndiaN


Przez chwile myślałem, że "konkurencja" padła ale tam refresha trzeba zrobić, prawie bym zapomniał. No nic tylko IvE napisał coś sensownego, od początku powtarzałem, że jestem otwarty na jakąkolwiek współpracę aby ożywić scenę, lecz to nie ja unikam rozmowy :v, wystarczy zapytać jestem tak otwartą osobą, że nie mam problemu z nikim. Forum też nie powstało z jakiejś chęci zemsty na "konkurencji" i to nie ja wyszedłem z inicjatywą, lecz gracze. Tak czy siak nie zamierzam się mieszać w ich poglądy i chore ambicje dot. ożywienia tawerny na bannerlorda. My robimy swoje aktywni gracze którzy na nawet na tawernie kont nie zakładali, są na naszym forum i często się udzielają, myślę, że to wystarcza. No nic jedyne co im mogę życzyć to powodzenia, a w szczególności dla Aharo, jedynego z załogi który stara się coś robić.

Dobrze wiedzieć, że bez naszego udziału pewnie żaden post na tawernie nie zostałby wstawiony, tak trzymać.
znieważac tawerne, kiedys chcialem zeby mi pomogli z zepsutym warbandem i mi nie pomogli
Moim zdaniem chłopaki popełnili kilka błędów, które na aktualnym poziomie były niewybaczalne. Konkurencja zrobi swoje, mam nadzieję że pójdzie to w dobrą stronę.
(02-25-2019, 08:03 PM)mashoot napisał(a): [ -> ]znieważac tawerne, kiedys chcialem zeby mi pomogli z zepsutym warbandem i mi nie pomogli

Bez kitu niby tacy weterani, a żółtodziobowi nie potrafią w jakikolwiek sposób pomóc, doradzić.
Ta strona jest dużo przyjemniejsza.
Quote wam jeszcze nie działa. Ale wizualnie wygląda to nie najgorzej.

Kocham tą waszą libertariańską wolność słowa... Jeden po drugim lecimy Smile

Pentium: Skilla porównywać nie będę, osiągnięć międzymodułami też raczej nie. Godzin też nie ma co, bo to logiczne, że jak niektórzy grali w Native od 2k10 to będą mieć tych godzin od cholery. Zresztą jak się pomyśli ile się na tą grę godzin straciło to wręcz czasem jest wstyd straconego czasu. Jednak polskich graczy Native jeszcze trochę jest, trzymają się w tej samej w miarę zgranej ekipie od dłuższego czasu.

A jeśli o sam zarzut, że ludzie mniej czasu spędzają nad grą, to jak wyjdziesz z (strzelam) liceum to zauważysz, że zmieniają się priorytety życiowe i już nie ma się czasu na codzienne napierdzielanie w tą jedną i w dodatku starą grę zwłaszcza, jak na granie możesz poświęcić np. maks godzinę dziennie i możesz ją poświęcić na coś ambitniejszego np. Wieśka czy bezmózgiego Assasyna. Pojawiają się po prostu inne obowiązki takie jak praca, dziewczyna/narzeczona, studia, niektórzy dzieci itd, więc to logiczne, że nie będziesz naparzał w grę sprzed dekady. Zresztą tawerna od dłuższego czasu nie stoi tylko i wyłącznie mount and blade, ale społecznością graczy i byłych graczy.

A jeśli chodzi o podwyższanie ego to powiedz mi w jakim celu "wytworzyłeś" tą ankietę jeśli nie właśnie żeby połechtać ego sobie i swoim zwolennikom? Wątpię, żebyś zbierał dane statystyczne, żeby realnie przewidzieć upadek tawerny. Smile Przecież to jasne, że jeśli ktoś tu przyszedł to najprawdopodobniej jest z waszą grupą jakoś powiązany, więc nie obraź się, ale tego typu pytanie jest trochę jak lizanie się po własnych jajkach.

Dalej Koxxusik kotku, a to nie ty "przypadkiem" usunąłeś temat klanu, który potem jeszcze dodatkowo usunąłeś "przypadkiem" z kosza? Czy może coś mi się pomyliło? Smile

mashoot: Kochany to, że ktoś cię ciśnie 0-7 w duelach nie znaczy, że jest IT specialist i umie ci naprawić komputer i problemy np. z driverami.
Zwłaszcza jeśli twój post wygląda tak xD
"Heja, mam problem z multiplayerem w Warbandzie - mianowicie gdy wchodzę w listę serwerów, świeci ona pustkami. Jeżeli przejdę w zakładkę serwerów ulubionych, tam wyświetlają się te które mam dodane; lecz nie mogę na nie dołączyć, bo wyskakuję błąd. Wie ktoś jak to rozwiązać?"
Stary... Opisałeś problem bezblędnie. Zero informacji jaki błąd, brak screenów, tylko informacja, że nie działa. I po jednym dniu napisałeś, że problem się sam rozwiązał Smile

No i mój idol Czerwona Twarz: Nie obraź się, ale każda akcja ma swoją reakcję i powiedz mi proszę czy uważasz, że twój poziom postów był na wystarczającym poziomie, żebyś pochwalił się nimi przed swoją mamą? Bo zakładam, że nie. Więc w związku z tym czemu pokazujesz się w ten sposób zupełnie sobie obcym ludziom? Rzucając k****mi na prawo i lewo zaimponujesz tylko i wyłącznie w podstawówce.
(02-25-2019, 11:45 PM)ZmyslowaHalina69 napisał(a): [ -> ]No i mój idol Czerwona Twarz: Nie obraź się, ale każda akcja ma swoją reakcję i powiedz mi proszę czy uważasz, że twój poziom postów był na wystarczającym poziomie, żebyś pochwalił się nimi przed swoją mamą? Bo zakładam, że nie. Więc w związku z tym czemu pokazujesz się w ten sposób zupełnie sobie obcym ludziom? Rzucając k****mi na prawo i lewo zaimponujesz tylko i wyłącznie w podstawówce.

Jezusku słodki XDDD Ale chłop się odpalił, tylko szkoda ze nicku nie chcę ujawnić, po poziomie inteligencji i impulsywności stawiam na jakiegoś monitora, mimo to fajnie, że robicie konta milutko, mamy nadzieje, że zostaniecie na dłużej <3 Odniosę się tylko do jednej rzeczy min. zobacz moje posty z 2k17 z którymi chętnie bym sie pochwalil mamusi. Pozdrawiam cieplutko anonima, jeśli chcesz możesz dalej pisać pod publiczkę (w sumie to więcej wyświetleń wpadnie) lub jak chcesz możemy spyknąć się na jakiegos tska jakbyś chciał poprowadzić jakąś wiekszą dyskusję.
(02-25-2019, 11:45 PM)ZmyslowaHalina69 napisał(a): [ -> ]mashoot: Kochany to, że ktoś cię ciśnie 0-7 w duelach nie znaczy, że jest IT specialist i umie ci naprawić komputer i problemy np. z driverami.
Zwłaszcza jeśli twój post wygląda tak xD
"Heja, mam problem z multiplayerem w Warbandzie - mianowicie gdy wchodzę w listę serwerów, świeci ona pustkami. Jeżeli przejdę w zakładkę serwerów ulubionych, tam wyświetlają się te które mam dodane; lecz nie mogę na nie dołączyć, bo wyskakuję błąd. Wie ktoś jak to rozwiązać?"
Stary... Opisałeś problem bezblędnie. Zero informacji jaki błąd, brak screenów, tylko informacja, że nie działa. I po jednym dniu napisałeś, że problem się sam rozwiązał Smile

bulwa mać nigdy bym nie pomyślał że w 2019 roku jakiś gość będzie się mnie czepiał w internecie o sarkastyczny post i pisał jakieś wywody w moją stronę xD

gościu to tylko forum o starej gierce w której kradniesz krowy wieśniakom
(02-25-2019, 11:45 PM)ZmyslowaHalina69 napisał(a): [ -> ]Quote wam jeszcze nie działa. Ale wizualnie wygląda to nie najgorzej.
Quote działa poprawnie, jak coś nie tak proszę o PW albo posta w dziale o bugach.
Stron: 1 2 3 4