Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[25pp] Pułk 25. Piechoty
İmage

Skład

Oficerowie:
Pułkownik - Orjon
Podpułkownik - Husarz

Podoficerowie:

Brak

Szeregowi:[td]

StFiz. Vanisher
StFiz. Rasedon
StFiz. Barthelemy
Fiz. Nikol
Fiz. Pope_Guard
Rek. MacioPlayGames
Rek. WtfZiom
Rek. Ksaros
Rek. Mac
Rek. DJgamingXD
Rek. Radek
Rek. Ursus
Rek. Liksowsky
Rek. Iksowsky

Historia Pułku

Pułk powstał 17 lutego 2019 roku. Został on założony przez Orjona i Husarza, ten pułk ma na celu zrzeszenie dużej ilości osób, i organizowanie jak i uczestniczenie w różnorakich eventach. Pułk stawia na rozwój, miłą atmosferę na bitwach i treningach. Staramy się również utrzymywać dobre relacje z pułkami Smile

Kontakt

Odpowiedz
Powodzenia, poprawiłem lekko wątek, aby wstawić zdjęcie do wątku musisz na internet wstawić plik i linka do grafiki np.
Kod:
[img]i.imgur.com/tuID[/img]
W ogóle jak to się stało, że odłączyłeś się od ElRyby?
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
Najpierw Texas odłączył się od ElRyby, następnie oni odłączyli się od 18pp w lutym. Dziękuję, że przyjeliście zaproszenie na Forum, najszczersze powodzenia!
[Obrazek: dyCByGa.png]
Odpowiedz
Wreszcie ktoś nazwę 25pp użył Big Grin powodzenia od byłego pułkownika starej 25.
Odpowiedz
(03-18-2019, 03:58 PM)IndiaN napisał(a): W ogóle jak to się stało, że odłączyłeś się od ElRyby?

Ragen go wyoimhotepił z 14pp i założył 25pp
Nie wiem skąd Rybe wytrzasnąłeś
Odpowiedz
(03-19-2019, 10:21 AM)jakzawsze napisał(a):
(03-18-2019, 03:58 PM)IndiaN napisał(a): W ogóle jak to się stało, że odłączyłeś się od ElRyby?

Ragen go wyoimhotepił z 14pp i założył 25pp
Nie wiem skąd Rybe wytrzasnąłeś

OrjonYT był z 10pp przed 14pp, nawet mi hejtował trollingi broniąc 10pp :v
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
Całe te 10pp
[Obrazek: P71QxmJ.png]
Odpowiedz
Super powodzenia
Oszukałem 1PLWP i świat mówiąc prawde
Odpowiedz
(03-18-2019, 06:20 PM)Romanow napisał(a): Wreszcie ktoś nazwę 25pp użył Big Grin powodzenia od byłego pułkownika starej 25.

Dzięki ! Big Grin

(03-18-2019, 03:58 PM)IndiaN napisał(a): Powodzenia, poprawiłem lekko wątek, aby wstawić zdjęcie do wątku musisz na internet wstawić plik i linka do grafiki np.
Kod:
[img]i.imgur.com/tuID[/img]
W ogóle jak to się stało, że odłączyłeś się od ElRyby?

Odłączyłem się od niego z paru powodów.
1. Ryba zaczął mnie wkurzać swoim zachowaniem
2. Zaczęło wkurzać mnie to, że co wejdę na jakikolwiek serwer publiczny, to jestem wyzywany ze strony polaków (głównie pułki piechoty)
3. Chciałem zobaczyć jak jest w innych pułkach, nauczyłem się w nich paru rzeczy, nowych komend ect.
Odpowiedz
Aż znowu bym sobie pograł na piechocie jak widzę nowe pułki Wink

Powodzenia !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

[25pp] Pułk 25. Piechoty32