Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje o Grze o Tron
Jako, że premiera jest już jutro o 3:00 to otwieram wątek w którym będziemy dyskutować o fabule, odcinkach, grze aktorskiej oraz o wszystkim co związane z Grą o Tron.
Odpowiedz
Tron zostanie zniszczony
Arya i Jaimie zabiją Cersei
Jon zabije Daenerys
[Obrazek: dyCByGa.png]
Odpowiedz
Ale fabułka raszowana jest ayyyyyy
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
Drugi odcinek już lata po sieci, jeśli ktoś ma czapkę pirata.
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
nie było warto bulwa czekac 2 lata na ten sezon
Odpowiedz
No i to koniec Gry o Tron ;(
Spoilery się sprawdziły, ale w momencie dźgniecia Danerys przez Jona, moje serce pękło(uwielbiałem Jona i Dany), choć to bardzo dziwne, ponieważ to tylko serial, ale sprawił mi i zapewne wam dużo zabawy Smile
Poczekajmy na prequel i tak ten sezon był do bani wszystko za szybko się potoczyło...
Odpowiedz
Dlaczego jedyną sceną która mi się podobała to jak sansa Edmurowi kazała usiąść xd.
[Obrazek: B508200F9CBFC277D90F314DEB4B38094E6799FD]
Odpowiedz
ja tam kaszle te prequele sequele na ksiaszke czekam
bo zbeszczeczono golden compay i całą sagę
Odpowiedz
Gra o Tron to jeden z lepszych filmów według mnie . Zawsze oglądam z ciekawością
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Dyskusje o Grze o Tron00