Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spalenie Notre Dame
Jak zobaczyłem moment zawalenia się iglicy prawie się popłakałem.

Islamcy czy nieuwaga przy renowacjach? Nawet jak Islamcy to zwalą na iskry z jakiejś maszyny pewnie, wymyślą historię jak brzoza czy 9/11.
Akcja gaszenia to kpina, jedna czy dwie sikawki postawili? Nie chcę spekulować, ale mam wrażenie jakby komuś nie zależało. I pewnie już nigdy nie odbudują, zamienią w jakieś centrum kulturowe albo meczet postawią...
Odpowiedz
Sam miałem zakładać temat ale ktoś mnie uprzedził.
Możecie mnie nazwać foliarzem, lecz myślę, że podpalanie było bardzo możliwe.
Co do akcji gaśniczej @elkondo, logistycznie jest to ciężkie miejsce jest to wysepka na Sekwanie no i dodaj do tego jeszcze godzinę czyli ~18, ale wciąż dziwne jest to, że nie ma więcej straży próbującej gasić pożar.
Btw. wg strażaków wszystko co drewniane zostało już zjedzone przez ogień i jest duża szansa na zawalenie się budynku. A i jak coś uratowano relikwię korony cierniowej.
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
Nie chciałbym być nie miły, ale nie raz nagrano jak panowie przybyli z Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej podpalali Synagogi we Francji i w Niemczech.
[Obrazek: dyCByGa.png]
Odpowiedz
Nie wspominając o tym, że w ostatnich tygodniach we Francji podpalono lub zwandalizowano kilkanaście kościołów. Ale na pewno to nie ma związku.
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=Ws7uoP1Aqc4
[Obrazek: dyCByGa.png]
Odpowiedz
[Obrazek: qr40Tiy.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Spalenie Notre Dame00