Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mordhau - Wątek Dyskusyjny
Pobieram później dam znać xoxo
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
WARTO, wracam do expienia elo.
[Obrazek: 4fsocwu.jpg]DyktatorDziś o 12:26 no cóż, jak indian chce unbana to są prostsze sposoby, niż robienie jakiś stronek, na których moze byc bezkarny [Obrazek: 4fsocwu.jpg]
Odpowiedz
Kupiłem, dawno nie miałem takiej zabawy. Chwilę mi zajęło ogarnięcie jak nie ssać, ale potem już czysta zabawa.
Do Chivalry nie porównam, bo nie grałem, ale ludzie porównują zabawę do wczesnych czasów TF2, mnóstwo żartów, śmiechu, ludzie wymyślają dziwne buildy i taktyki, emotki i okrzyki pasujące do tematyki, po prostu gra cudna. Dobrze się bawię niezależnie czy wygrywamy czy nas rozwalają jak chcą, chociaż czasem na czacie są eliciarze z bólem dupy.

Na początku bardzo mnie wybiła z rytmu powolna walka i ogólne poczucie ciężkości, ruch jest wolny, zamach bronią długi. Ale już po dniu grania przemogłem się, trzeba poczuć i załapać timing ciosów.
Odpowiedz
mysle czy kupic choloapki odpiszcie prosze, wiem ze to martwe forum ale odpiszcie
Odpowiedz
zbójowa gierka
[Obrazek: dyCByGa.png]
Odpowiedz
kupujcie na prawdę warto i zapraszam do klanu reiksguard!
Odpowiedz
słaba gierka pełno bugów zero contentu jakaś alpha chyba nie polecam
[Obrazek: 105251_czterech-jezdzcow-apokalipsy.gif]
Odpowiedz
przesoczysta jest
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Mordhau - Wątek Dyskusyjny00