Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy polski serwer Role-Play
#1
Witam! Powstaje nowy polski serwer Role-Play - Zeonica Role Play. Wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji na naszym forum: https://zeonica-roleplay.net/forum/threa...role-play/ i zapraszam na naszą grupę Steam gdzie będą ogłaszane informacje o eventach itp.: https://steamcommunity.com/groups/zeonicarp

Streszczenie Lore

Rok 1123 Prowincja Omor, Region Gerdem. Ziemie dawnej koloni karnej, zostały nadane szlachcicowi Hialtcie Hauteville. Hialtta zaczął rozbudowę regionu który przyciąga kolonistów, swoimi zasobami naturalnymi i możliwością szybkiego wzbogacenia się. Na wschodzie od osady Hauteville znajdują się ruiny dawnych osad, opuszczonych po krwawym buncie więźniów z Zeonicy. Niektóre plotki mówią, że co jakiś czas, można zauważyć ludzi przemykających pośród lasów, dzikiego, wschodniego wybrzeża, ale to tylko plotki. Czy na pewno? Nie wiadomo.

O serwerze

Akcja serwera rozgrywa się w Sturgii, czyli odpowiedniku państw skandynawskich. Zadaniem graczy jest skolonizować dziki i nieprzyjazny region Gerdem. Serwer stawia na rozgrywkę "Wolnymi Strzelcami". Nie zakładamy, Role-Play'a związanego tylko z frakcjami, lecz wspomagamy rozwój pojedynczych postaci, które będą tworzyć średniowieczne społeczeństwo.

Screenshot z mapy:

[Obrazek: 7d93f23f171ab.jpg]

Zapraszamy!
Odpowiedz
#2
Tego potrzeba na polskiej scenie... aktualnie na okres wakacyjny jest idealny pomysł
[Obrazek: B508200F9CBFC277D90F314DEB4B38094E6799FD]
Odpowiedz
#3
Powodzenia ;D
Odpowiedz
#4
Super, bardzo się cieszę , że powstaje taki serwer !
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Nowy polski serwer Role-Play00